Portal pale-prefabrykowane.pl powstał z myślą o wszystkich osobach chcących zapoznać się z technologią pali prefabrykowanych. Jest to stale rozwijana i aktualizowana baza wiedza, w której czytelnik odnajdzie wyjaśnienie kluczowych pojęć związanych z samą technologią, jak również opis stosowanych narzędzi, a także historię pali prefabrykowanych i słownik pojęć.

 

Centrum Pali Sp. z o.o. dostarcza profesjonalnego „know-how” w zakresie produkcji pali, który oparty jest o sprawdzony i skuteczny system CPS - CENTRUM PALI SYSTEM. Zapewnia on wykorzystanie najlepszej technologii począwszy od projektowania betonu, formowania elementów, technologii produkcji zbrojeń, systemu łączenia elementów, na dystrybucji kończąc. Jako członek międzynarodowej grupy kapitałowej Per Aarsleff Holding A/S (www.aarsleff.com), wymieniamy się doświadczeniem i wiedzą z naszymi europejskimi oddziałami, dążąc tym samym do ciągłego rozwoju i doskonalenia jakości naszych prefabrykatów.

Portal prezentuje rozwój technologii pali prefabrykowanych, przybliża czytelnikom sposób realizacji fundamentów, prezentuje również korzyści wynikające z zastosowania tej technologii – szczególnie w sytuacji niekorzystnych warunków gruntowych.

Wyjaśniamy krok po kroku jak zrobić mocny fundament w każdych warunkach gruntowych.

Dostarczamy informacji potrzebnych do zaprojektowania i wykonania fundamentów pod dom jednorodzinny, ale także pod większe inwestycje kubaturowe.