Pale prefabrykowane = smart building
 

Duża konkurencyjność wśród wykonawców to cecha charakterystyczna obecnych czasów. Nietrudno więc o stwierdzenie, że znajdujemy się w ustawicznym procesie optymalizacji. Zjawisko to dotyczy jednak nie tylko samego projektu, ale głównie, a może i przede wszystkim, przepływu informacji, naszej organizacji, produkcji na budowie czy wykorzystaniu zasobów, wśród których wymienić należy wiedzę czy doświadczenie.

Osoby z nieszablonowym podejściem, które z każdego projektu są w stanie stworzyć coś oryginalnego, z pewnością będą potrafili zoptymalizować go w skuteczny sposób, a także odpowiednio dostosować do obecnie panujących warunków. Jest to coś, na co uwagę niezwykle często zwraca wiele doświadczonych i uznanych firm z branży geotechnicznej.

Poznaj zalety technologii pali prefabrykowanych
 

  • stosunek cena-jakość,
  • odporność na warunki pogodowe,

  • „czysty” plac budowy,

  • możliwość całkowitego przystosowania do projektu konstrukcyjnego,

  • oszczędność czasu,

  • prosta realizacja,

  • możliwość stosowania w trudnych warunkach gruntowych.

Czysty plac budowy

Szukasz sposobu na utrzymanie porządku na placu budowy? Starasz się uniknąć powstawania niepotrzebnego urobku? Postaw na pale prefabrykowane!

Oszczędność pieniędzy

Czas to pieniądz. Pale prefabrykowane nie wymagają dodatkowych prac na budowie, dzięki czemu oszczędzamy nie tylko czas, ale również i pieniądze.

Oszczędność czasu

Dzięki palom prefabrykowanym zyskasz możliwość kontynuowania reszty robót fundamentowych praktycznie od razu po wbiciu pala.

Stosowanie w trudnych warunkach

Realizujesz prace w miastach lub terenach zabudowanych? Pamiętaj, aby zwracać uwagę na komfort okolicznych mieszkańców. Brak urobku, a co za tym idzie czystość terenu, na którym prowadzone są roboty, to efekty, które możesz zyskać stosując technologię pali.

Oszczędzając czas - oszczędzasz pieniądze